Zdravím všechny, kdo zavítali na můj web, konkrétně na tuto stránku. Pravděpodobně se tedy chcete dozvědět více o mně, že? Kdo jsem, co dělám a proč to dělám. Tak se na to podíváme. 🙂

Je mi 22 let a bydlím v Praze se svým přítelem. A jsem na nejlepší cestě k tomu, abych se stala tím, kým chci být.

Miluji organizování věcí. Ráda vařím. Tvořím. Tetuji. Píšu. Každý den se snažím ve svém okolí najít co nejvíce inspirace a ráda se o ni dělím s druhými. Mám velkou radost, když můžu někomu pomoci s jeho problémem.

Ráda bych vám tu napsala, že mám úplně přesně naplánovaný život, vím konkrétně, jaké zaměstnání chci celý život vykonávat a pokud se mi to nesplní, budu dost v háji.

Ale tak to není. Cením si každé nové příležitosti, ráda rozvíjím svou fantazii, vědomosti a snažím se být stále lepším člověkem. Nezáleží na tom, co budu chtít za 10 let, ale na tom, co chci teď. Na tom, co mě baví. Na tom, čeho chci dosáhnout v blízké budoucnosti, zítra, za měsíc, za rok. A když toho nedosáhnu? Tak se budu snažit dál, ale nenechám se tím rozptýlit. Protože jediné, na čem záleží je to, co uděláme NYNÍ. Ne zítra, ne příští týden, ne „až na to budeme mít čas“, ale teď. Jen to je důležité.

Ráda bych tímto blogem byla podporou pro všechny lidi, kteří hledají inspiraci, kteří v životě postrádají motivaci a rádi by se dozvěděli něco nového, nebo si zkrátka jen přečetli nějaký pěkný článek. Na těchto stránkách nenajdete nic, co by vás uvedlo do špatného rozpoložení – k tomu kolikrát nepotřebujeme ani žádné vnější podněty. Tyto stránky se vás budou snažit povzbudit ve chvílích, kdy se necítíte dobře, nabídnou vám to, co vám může pomoct udělat ze sebe někoho, koho vy sami budete milovat.

Nikdo nejsme perfektní. Ani já ne a bylo by opravdu odvážné tvrdit, že ano. Vždy se máme v čem zlepšovat. A hlavně, vždy můžeme pomoci druhému člověku. A právě o to se snažím.

Nabízím pomoc komukoliv, kdo potřebuje vyřešit nějaký problém, nebo jenom povzbudit. Ať se jedná o cokoliv, nebojte se mi s čímkoliv napsat. Pokusím se vám pomoct nejlépe, jak dovedu.

vivian@vivianvein.cz