Vee tento rok odmaturovala a chystá se na vysokou školu, která jí má pomoci ke splnění jejího velkého snu. Kromě svého přítele miluje také dobrou kávu. Z každé situace se snaží vytěžit to nejlepší a rozhodně jí nechybí pozitivní přístup k životu!

Můžeš mým čtenářům povědět něco o sobě a svém blogu?

Ano, mohu. Můj blog je hlavně od toho, aby čtenáře motivoval, aby věděli, že i některé tajné sny a přání jsou splnitelné. Ráda pomáhám lidem a pak mne právě zahřeje ta kladná zpětná vazba. Pak vím, že má tvorba má nějaký smysl a cíl. Blog je ale také o tom, jak si plním své sny já, představuji lidem, jak bychom měli svět vnímat. Příkladem jsou radosti z maličkostí, správná motivace, že bychom měli umět říkat ne, měli bychom si stát za vlastním názorem. No a co se týče mě, jsem takový tvrdohlavý snílek, který si vždy stojí za svým. Což mě vede k mým snům, k tomu co mě baví, co v životě chci. Miluji kávu a kavárny, ale také školu, přátele, rodinu a zábavu.

Co tě přivedlo k tomu založit si blog?

Blog jsem psala se svou sestrou už v dětství. Tehdy jsme navštěvovaly stránku alik.cz, která v té době byla velmi populární, alespoň myslím. Byly tam různé kategorie stolů, tak se tomu říkalo, a nás nejvíce bavil právě stůl blogerů a blogerek. Tehdy jsme ještě tvořily na blog.cz, kdy jsme upravovaly obrázky, kreslily, psaly o životě různých celebrit – v té době třeba o hercích z High School Musical apod. Ráda na to vzpomínám. Ale na nějakou dobu jsme tuto zábavu opustily a za nedlouho jsem se k blogu vrátila zpět na blog.cz. Jenže jsem byla anonymní, nějak jsem nechtěla, aby čtenáři věděli, kdo jsem. Články v té době neměly úroveň, cíl, pointu. Postupně jsem se přesunula na blogger, kde jsem odkryla své jméno a začala úplně od nuly. A musím říct, že jsem neuvěřitelně vděčná, že blog má, alespoň pro mě, takový úspěch. Je to neuvěřitelný pocit!

Jaké jsou tvé slabé stránky, na kterých bys chtěla zapracovat?

Ohledně blogu určitě na kvalitě článků. Pořád mám co zlepšovat. Ale co se týče mě osobně, tak rozhodně mou tvrdohlavost. Myslím, že jsem to už v mých článcích i zmínila. Pracuji na sobě snad ve všech ohledech. Hledám například tajemství v otázkách, na které neznám odpovědi, hledám tajemství v mých myšlenkách, prostě ve všem možném.

Co bys chtěla dokázat v průběhu nastávajících několika let? 

Určitě se chci věnovat blogu, dokud to bude jen možné, dokud mě to bude bavit a bude mě to naplňovat. Každým dnem se má láska k psaní zvětšuje a dnes si nedokážu představit večer, kdy bych nepsala, nebo se blogu nějak nevěnovala. Chtěla bych pokračovat v mém projektu ohledně vlastní kavárny. Ale k tomu potřebuji dostudovat vysokou školu, která mě k tomu snu dovede. Přála bych si, abych se udravila, což mě omezuje v mnoha a v mnoha věcech a je to běh na velmi dlouhou trať. Přála bych si, aby se mnou zůstali přátelé, jaké teď mám. Chtěla bych, abych si našla práci takovou, jaká by mě bavila a měla bych ji ráda. Chci dokázat, aby se lidé okolo mě měli lépe. Chci dokázat to, abych byla šťastná já, ale především oni.

Kdo tě nejvíce ovlivnil, co se blogování týče a jak?

Ovlivnili mě snad všichni. Všichni mě podporovali, podporují a jsou rádi, že dělám to, co mě baví. Uznám, že můj přítel je největší podpora, co se tohoto týče.

 Jací jsou tví nejoblíbenější blogeři a proč?

Mou oblíbenou blogerkou je Veronika Tázlerová. Byla první, kterou jsem začala sledovat a strašně se mi líbí její tvorba. Dovedla mě ke knize Tajemství a Moc a tím mi ukázala směr, kterým se mám vydat. Neuvěřitelně mě baví číst její články, dívat se, jak si užívá život a dělá to, co ji baví. Do života mi dala vážně mnoho. A za to ji neuvěřitelně děkuji. Krom toho, má vážně má úžasné typy na výbornou kávu a kavárnu!

Na tvém blogu jsem zjistila, že máš jeden velký sen – otevřít si vlastní kavárnu. Můžeš to trochu rozvést? 

Chtěla bych začít s takovým menším projektem, který mě k tomu dovede. Ale k tomu potřebuji určité dovednosti, znalosti a zkušenosti. A právě ty získám na vysoké škole, na kterou nastupuji v říjnu. Několik menších nápadů už mám, ale zatím jen v mé hlavě. Potřebuji si to všechno zatím uspořádat a srovnat. Chci být totiž pečlivá, aby to bylo perfektní. Jen vím, že vlastní kavárna nebude hned, musím tomu dát pár let. Přece jen to není jednoduché, je s tím spousty práce. Jedno vím už teď. Že chci podporovat umělce, třeba právě i blogery, různé talenty. Chtěla bych jim nějakým způsobem pomoct, podpořit je.

Co tě nejvíce motivuje? 

Motivuje mě úspěch, pravidelní čtenáři, jejich zpětná vazba. Motivují mě mé sny, mé úspěchy. Motuvijí mě mí přátelé, rodina a hlavně přítel. Bez přítele bych asi nic nezvládla, je mi vážně velkou oporou. Jsem všem neuvěřitelně vděčná pro to, co pro mě dělají.

Nejužitečnější lekce, kterou ses v životě naučila?

Takových lekcí je vážně mnoho. Stojím si za jedním citátem z knihy, kterou jsem již zmínila a ten zní: ,,Reaguj rozumně i na nerozumné jednání. 

– YourVee

12 thoughts on “Rozhovor s blogerkou YourVee”

 1. Vee, je zlatíčko, už jako malá šířila kolem sebe pozitivní energii a rozdával úsměv okolo. A teď to psaní :0 úžasná je 🙂

 2. I have checked your site and i have found some duplicate content, that’s why you don’t rank high in google, but there is a tool that can help you
  to create 100% unique articles, search for: Boorfe’s tips unlimited content

 3. Hello admin, i must say you have high quality content here.
  Your page should go viral. You need initial traffic boost only.
  How to get it? Search for: make your content go viral Wrastain’s
  tools

 4. I have to convey my passion for your kind-heartedness for visitors who require guidance on in this concept. Your very own commitment to passing the message all through was especially powerful and has frequently empowered others just like me to arrive at their aims. This important instruction entails much to me and extremely more to my office colleagues. Best wishes; from all of us.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *